G & L – Naša svadba

26 januára, 2014 / by admin

DJ Feri Kabát- NAJlepší DJ na svete ! Pomohol a radil mi snáď aj on vo všetkom v čom mohol. Zostrihal pre nás pieseň k Perinbabke a odohral úžasnú zábavu. Každú jednu pieseň prežíval a jeho hlas- moderovanie… zbožňujem toho chlapa počúvať !
Feriho kameraman Dano – akonáhle prišiel ku kaderníčke, sypali sa z neho samé vtipné vety, čo napomohlo k môjmu odolávaniu voči stresu, aj keď ho nebolo veľa. Je to šibal a kus pozitívneho chlapa Feriho nasvietenie- bolo božskéééééééééééé. Úplne som onemela, keď som vošla do sály.

Fotografka Lenka Košická- pre mňa najlepšia fotografka, človek a kamoška v jednej osobe. Bola mi po celú dobu obrovskou oporou, pomáhala mi nielen vo svadobný deň, ale aj pred ním. Podporovala ma, vyrábala, vymýšľala, radila mi v čom vedela a mohla len aby sme mali dokonalé spomienky vo fotkách a mohla tak prezentovať svoju prácu a teda kúsok seba. Síce sme mali málo času na fotenie portrétoviek lebo sme sa zdržali u kaderníčky o čosi viac ako bolo na pláne a tak nám zostalo z dvoj-troj hodinového fotenia, niečo okolo jednej hodinky, no aj tak som rada, že sa podarilo zachytiť veľa pekných momentov. Aj keď som chcela všelijaké možné zábery, no v tom časovom sklze som rada, že vzišlo čo vzišlo. Väčšina rekvizít na fotenie zostala v kufri auta. Snáď ich využijeme pri fotení nášho 1. výročia.

Samotný Mlyn u Anastázie, jeho majiteľka i zamestnanci- všetko s nami prežívali a pomáhali a radili nám ako sa dalo. Ich prístup je veľmi profesionálny, no zároveň veľmi ľudský. Za tú dobu čo sme plánovali svadbu sme si ich tak obľúbili, že máme pocit, keď k nim zavítame akoby sme boli členmi rodiny. Je to krásny pocit. Samozrejme mi nedá nepochváliť ich skvelú kuchyňu. Fakt špička. A výzdoba ? Pche… Neľutujem, že som sa nechala prehovoriť na tú, ktorú sme mali… Bola som maximálne dojatá ako krásne to celé vyzeralo….
Pre mňa/ nás boli Feri, Dano, Lenka a Mlyn u Anastázie ten NAJ tím aký sme si kedy mohli zvoliť.. pri nich človek vie, že všetko bude NAJ!

Som naozaj hrdá, že sme mohli s nimi spolupracovať a hostia ešte dnes spomínajú, aké bolo všetko super TO nás teší najviac… Tomuto tímu super ľudí patrí za to všetko, čo pre nás dokázali urobiť a ako nám pomáhali, jedno veľké ĎAKUJEME !

Gabriela Gáborová Sándorová

Comments are closed.

 • trend-logo

  Týždenník Trend o nás napísal:

  "Chýr o dobrej kuchyni a neopakovateľnej atmosfére Mlynu Anastázia v Pohraniciach neďaleko Nitry už dávnejšie prekročil hranice okresu."

  Mlyn u Anastázie
  Pohranice 182 (mapa)

  + 421 (0) 37/ 787 12 89 info@mlynuanastazie.sk
  GPS:
  N 48° 19.913'
  E 018° 10.883'

  Navigačné systémy Vás budú viesť po starej ceste smerom na Malantu. Pokračujte ďalej rovno a odbočte až na križovatke, keď zbadáte modrú tabuľu Pohranice.

  Pre overenie, či sme práve otvorení, kliknite na náš Facebook.

  dni piatky a soboty si prosím overte na 037 787 12 89 či je reštaurácia otvorená, či nie je uzavretá spoločnosť
  v prípade záujmu po dohode radi zostaneme dlhšie, v dni pondelok, utorok a streda radi pre vás pripravíme oslavu od počtu cca 40 hostí.

  Informácie o aktuálnom dianí a uzavretých spoločnostiach nájdete na našom Facebooku.