Svadba versus 4 ročné obdobia

27 januára, 2014 / by admin

Každé ročné obdobie prináša svoje vlastné farby a štýly. Svadba podľa ročného obdobia môže vytvoriť prekvapujúci a nezabudnuteľný zážitok.

Svadba Jar

Jar ako obdobie znovuzrodenia a obnovy, a teda výborným časom na nové dobrodružstvo v podobe svadby. Ak uvažujete nad svadbou práve v tomto období, v prvom rade si vyberte, ktorá časť tohto obdobia sa Vám najviac páči. Či je to obdobie kvitnutia snežienok v posledných stopách snehu, alebo romantické kvitnutie čerešní. Každá časť jari ponúka rôzne možnosti či už z farebného spektra alebo ponuky kvetov typických pre toto obdobie.

Svadba Leto

Leto je jedným z najobľúbenejších ročných období na svadbu. Leto je krásne, slnečné a horúce.
V letnej horúčave určite osviežia bowle, ľahké jedlá, šaláty……viacej ako kopec krémovým zákuskov. Leto je plné farieb a bláznivých nápadov, je možné sa vyšantiť aj v tematickosti svadby, ktorá vystihuje svadobný pár. Napr. retro svadba, vintage svadba, motýlia svadba……

Svadba Jeseň

Jeseň je spolu s letom najžiadanejším obdobím na svadbu. September a október je ideálnym mesiacom, ak chcete ešte pekné, teplé počasie. November počas dní zohrieva ešte slniečko, noci sú už síce chladnejšie, no toto november kompenzuje nádherne sfarbenými stromami. Práve toto je dôležitý aspekt, ktoré neskoršej jesennej svadbe dodáva romantický akcent.

Svadba Zima

Zimná téma svadbe pristane.
Romantická šedo-ružová farebná paleta doplnená zimozeleňou, borievky na svadobnej torte, teplo v zimnej záhrade, srieň na stromoch a poletujúce snehové vločky za oknami… a nad tým všetkým možnosť zviezť sa so svojím drahým v nazdobenom koči ako popoluška.

Comments are closed.

 • trend-logo

  Týždenník Trend o nás napísal:

  "Chýr o dobrej kuchyni a neopakovateľnej atmosfére Mlynu Anastázia v Pohraniciach neďaleko Nitry už dávnejšie prekročil hranice okresu."

  Mlyn u Anastázie
  Pohranice 182 (mapa)

  + 421 (0) 37/ 787 12 89 info@mlynuanastazie.sk
  GPS:
  N 48° 19.913'
  E 018° 10.883'

  Navigačné systémy Vás budú viesť po starej ceste smerom na Malantu. Pokračujte ďalej rovno a odbočte až na križovatke, keď zbadáte modrú tabuľu Pohranice.

  Pre overenie, či sme práve otvorení, kliknite na náš Facebook.

  dni piatky a soboty si prosím overte na 037 787 12 89 či je reštaurácia otvorená, či nie je uzavretá spoločnosť
  v prípade záujmu po dohode radi zostaneme dlhšie, v dni pondelok, utorok a streda radi pre vás pripravíme oslavu od počtu cca 40 hostí.

  Informácie o aktuálnom dianí a uzavretých spoločnostiach nájdete na našom Facebooku.