Gastronómia

Gastronómia, podobne ako iné podnikateľské činnosti, podlieha rôznym vplyvom a prispôsobuje sa meniacim požiadavkám hostí. Gastronomické zariadenie už nie je len miesto, kde si možno uhasiť smäd alebo zahnať hlad, ale priestor na príjemný zážitok. Stáva sa "javiskom", na ktorom sa "inscenuje" zážitok.
Zážitková gastronómia v Mlyne u Anastázie

Zážitková gastronómia v Mlyne u Anastázie

Zážitková gastronómia v Mlyne u Anastázie
Zážitková gastronómia v Mlyne u Anastázie

Naši kuchári najradšej pripravujú jedlá z diviny.

Zverina je výnimočná, delikátna, pestrá, nevšedná – je to nefalšovaná lahôdka z našich Slovenských lesov. Divina má špecifickú chuť, ktorá je odlišná od mäsa zdomácnených zvierat. Mäso diviny je zdravšie a menej kalorické vďaka aktívnemu pohybu a strave, ktorú tvoria prevažne rastliny a plody lesa. Divina je považovaná za jednu z najluxusnejších pochúťok. Steak zo zveriny…to je garancia vrcholového gastronomického zážitku.

V Mlyne u Anastázie sa o Váš zážitok starajú:

Mário Hlinka

Je s nami už od našich začiatkov, nastúpil k nám s viacročnou praxou šéfkuchára z prestížnych reštaurácií Slovenska. Je skvelý kuchár a drží pracovný tím v priateľskom kolektíve. Okrem toho je milujúci manžel a tatino. Jeho ciele sú dostavať dom, rozšíriť svoju rodinku a naďalej sa venovať rozvoju svojich gastronomických schopností.

Mario Hlinka„Vždy kontrolujem, či hostia zjedli, to čo som navaril. Dojme ma, keď na tanieri nájdem nakreslený smile alebo „Ď“ ako ďakujem. Nedávno si ma hostia dali zavolať k stolu. Chceli vedieť, čo som dal do omáčky a hádali ingrediencie. Bol to pre mňa krásny zážitok.“

Comments are closed.

 • trend-logo

  Týždenník Trend o nás napísal:

  "Chýr o dobrej kuchyni a neopakovateľnej atmosfére Mlynu Anastázia v Pohraniciach neďaleko Nitry už dávnejšie prekročil hranice okresu."

  Mlyn u Anastázie
  Pohranice 182 (mapa)

  + 421 (0) 37/ 787 12 89 info@mlynuanastazie.sk
  GPS:
  N 48° 19.913'
  E 018° 10.883'

  Navigačné systémy Vás budú viesť po starej ceste smerom na Malantu. Pokračujte ďalej rovno a odbočte až na križovatke, keď zbadáte modrú tabuľu Pohranice.

  Pre overenie, či sme práve otvorení, kliknite na náš Facebook.

  dni piatky a soboty si prosím overte na 037 787 12 89 či je reštaurácia otvorená, či nie je uzavretá spoločnosť
  v prípade záujmu po dohode radi zostaneme dlhšie, v dni pondelok, utorok a streda radi pre vás pripravíme oslavu od počtu cca 40 hostí.

  Informácie o aktuálnom dianí a uzavretých spoločnostiach nájdete na našom Facebooku.